Botel Vodník :: Ubytování v Praze na hotelové lodi

Ubytování na Botelu Vodník

Pokoje

Pro své hosty máme k dispozici 29 moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Z toho 6 dvoulůžkových pokojů ( 1 DBL + 5 TWIN ), 11 trojlůžkových pokojů, 11 čtyřlůžkových kajut a třílůžkový apartmán s výhledem na celou zátoku, s možností přistýlky, tedy 1/4. Snídaně se podává formou bufetu. Každý pokoj je vybaven klimatizací, kterou si host může sám nastavit dle své vlastní potřeby.

Vybavení každého pokoje: WC, koupelna, bezdrátový internet
Pokoje k pronájmu: 1/2 twin, 1/2 DBL, 1/3 triple, 1/4 multi, Apartment

Volný čas

V nejbližším okolí můžete využít nabídky relaxačního centra Erpet s fit centrem, golfovým hřištěm a tenisovými kurty, na Císařské louce přímo sousedící s našim botelem se nachází fotbalové hřiště.

Dostupnost

Náš Botel se nachází pouze deset minut od historického centra Prahy a 2 minuty chůze od stanic MHD a přepravního terminálu "Smíchovské nádraží" kde svou cestu můžete zkrátit metrem, autobusem, tramvají nebo vlakem ČD. Náš botel má pro své zákazníky vlastní monitorované parkoviště.

Recepce

Zajišťuje informace o čemkoli co vás zajímá. Můžete zde zakoupit drobné občerstvení 24 hodin denně nebo si zde objednat hotelové taxi, půjčit žehličku nebo fén, uschovat cennosti v hotelovém trezoru. informovat se o možnostech různých výletů a exkurzí po Praze i celé republice.

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.

Kontakt

Recepce:
+420 731 409 797
info@botel.cz

Restaurace:
+420 604 110 000

Strakonická 5042/2
150 00 Praha 5

Máte dotaz?

Váše e-mailová adresa:

Předmět:

Zpráva: